Leisteen staand
| Productcode: | #Lei 001 |
| Hoogte: | 91 cm |
| Breedte: | 43 cm |
| Dikte: | 15 cm |
Met Gepoleiste kop
| Steensoort: | leisteen |
| Kleur: | Zwart |
| Bewerking: | Ruw |
| Stand van de steen: | Staand |
| Land van herkomst: | Diverse landen |
| Productcode: | #Lei 001 |
| Hoogte: | 91 cm |
| Breedte: | 43 cm |
| Dikte: | 15 cm |
Met Gepoleiste kop
| Steensoort: | leisteen |
| Kleur: | Zwart |
| Bewerking: | Ruw |
| Stand van de steen: | Staand |
| Land van herkomst: | Diverse landen |