Leisteen staand
| Productcode: | #Lei 004 |
| Hoogte: | 110 cm |
| Breedte: | 48 cm |
| Dikte: | 12 cm |
Zeikanten rondom gepoleist
| Steensoort: | leisteen |
| Kleur: | Roestbruin |
| Bewerking: | Ruw |
| Stand van de steen: | Staand |
| Land van herkomst: | Diverse landen |
| Productcode: | #Lei 004 |
| Hoogte: | 110 cm |
| Breedte: | 48 cm |
| Dikte: | 12 cm |
Zeikanten rondom gepoleist
| Steensoort: | leisteen |
| Kleur: | Roestbruin |
| Bewerking: | Ruw |
| Stand van de steen: | Staand |
| Land van herkomst: | Diverse landen |