Gletcher Alp groen kussensteen
tekst volgt later
| Productcode: | #894 |
| Hoogte: | 62 cm |
| Breedte: | 47 cm |
| Dikte: | cm |
| Steensoort: | Kwartsiet |
| Kleur: | Groen |
| Bewerking: | Gepolijst |
| Stand van de steen: | Liggend |
| Land van herkomst: | Oostenrijk |
tekst volgt later
| Productcode: | #894 |
| Hoogte: | 62 cm |
| Breedte: | 47 cm |
| Dikte: | cm |
| Steensoort: | Kwartsiet |
| Kleur: | Groen |
| Bewerking: | Gepolijst |
| Stand van de steen: | Liggend |
| Land van herkomst: | Oostenrijk |