| Productcode: | #896 |
| Hoogte: | 49 cm |
| Breedte: | 40 cm |
| Dikte: | cm |
| Steensoort: | Serpentijn |
| Kleur: | Groen |
| Bewerking: | Ruw |
| Stand van de steen: | Liggend |
| Land van herkomst: | Italiƫ |
| Productcode: | #896 |
| Hoogte: | 49 cm |
| Breedte: | 40 cm |
| Dikte: | cm |
| Steensoort: | Serpentijn |
| Kleur: | Groen |
| Bewerking: | Ruw |
| Stand van de steen: | Liggend |
| Land van herkomst: | Italiƫ |