Maggia kussensteen
tekst volgt later
| Productcode: | #903 |
| Hoogte: | 60 cm |
| Breedte: | 50 cm |
| Dikte: | 16 cm |
| Steensoort: | Kwartsiet |
| Kleur: | Grijs |
| Bewerking: | Getrommeld |
| Stand van de steen: | Liggend |
| Land van herkomst: | Zwitserland |
tekst volgt later
| Productcode: | #903 |
| Hoogte: | 60 cm |
| Breedte: | 50 cm |
| Dikte: | 16 cm |
| Steensoort: | Kwartsiet |
| Kleur: | Grijs |
| Bewerking: | Getrommeld |
| Stand van de steen: | Liggend |
| Land van herkomst: | Zwitserland |